Volkswagen Golf bayilerde kuyruk oluşturdu! İşte niçini!

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Tüketiciler Golf için Volkswagen bayilerine akın etti. Aracı bir an evvel satın almak isteyenler en yakın Volkswagen bayisine koşarken, yüksek talebin niçini ise kısa mühlet içerisinde anlaşıldı. Buna bakılırsa Volkswagen, elinde kalan 2022 model Golf modellerini uygun fiyattan veriyor. Hatta bunu markanın resmi internet sitesinde yer alan fiyat listelerinden görmek de mümkün.
Volkswagen Golf bayilerde kuyruk oluşturdu! İşte niçini!


Zira Volkswagen, 2022 ve 2023 model yılları için iki farklı fiyat listesi oluşturmuş durumda. elbette ki 2022 model yılına ilişkin olan fiyat listesi, başkasına bakılırsa epey daha uygun fiyatlara sahip ve bu da tüketicileri heyecanlandırmaya yetiyor. Şayet siz de nispeten daha uygun fiyatlı bir Volkswagen Golf sahibi olmak istiyorsanız, çabucak bir Volkswagen bayisiyle irtibata geçmelisiniz.
Volkswagen Golf baz donanımda 692.500 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. elbet bu bedel, 2022 model yılına ilişkin. Impression olarak isimlendirilen giriş paketinde 1.0 litrelik akaryakıtlı motor ve manuel şanzımanın yer aldığını da belirtmeden geçmeyelim. 110 beygir güç üreten kelam konusu makine, performans olarak ise standart bir tecrübe sunuyor. Artık ayrıntılı fiyat listesini sizlerle paylaşmış olalım. İşte fiyatlar!

1.0 TSI 110 PS Manuel Impression


Fiyatı: ₺692,500.00