Kayıt ofisi, kilise ve düğün dansı için en güzel şarkılar

semaver

New member
Ed Sheeran'ın “Mükemmel”i (YouTube'da buradan izle) son yıllarda çok sayıda düğünün tüylerini diken diken etti. Ve bunun iyi bir nedeni var, çünkü bu, bugün evet dediğiniz o mükemmel insana müzikal bir aşk ilanıdır.

Size kalbinizi çarptıracak, mutluluk gözyaşları dökecek birkaç şarkı daha önermek istiyoruz. Uzun süredir devam eden gerçek favorilerin yanı sıra, yeni görünümdeki klasikler ve Almanca şarkılar da buna dahildir.

Düğün şarkılarının süperstarları

Her şeyim – John Legend

Nadir değil ama güzel; muhtemelen en popüler modern düğün dansı oyunlarından biri. “Seni seviyorum” demenin “Hepiniz hepiniz beni seviyorsunuz” demekten daha iyi bir yolu olabilir mi? Erime garantisi!

Yüksek sesle düşünmek-Ed Sheeran

Ed Sheeran ve düğün kombinasyonunu duyduğunuzda çoğu insanın aklına muhtemelen hemen “Mükemmel” gelir. İngiliz, aynı derecede güzel başka bir şarkıyla katkıda bulundu. En geç “Sana her gün aşık oluyorum – ve sadece sana öyle olduğumu söylemek istiyorum” sözüyle bizim için bitti.

En güzel modern düğün şarkıları

Bu süper hitlerin yanı sıra, belli bir şeye sahip, daha az bilinen birçok modern şarkı da var. Modern, şarkıların mutlaka içinde bulunduğumuz yıla ait olması gerektiği anlamına gelmez. Ayrıca sizi on yıldan fazla bir süre önce yayınlanmış ancak modern ve zamansız bir his uyandıran kitaplarla da tanıştırıyoruz.

Seni ne kadar süre seveceğim-Ellie Goulding

“Seni ne zamana dek seveceğim? Yıldızlar üstünüzde olduğu sürece – ve eğer yapabilirsem daha uzun – bu güzel başlık, sonsuz aşk duygusunu hiçbir büyük ses efekti olmadan aktaran bu satırlarla başlıyor. Biraz daha drama istiyorsanız Matt Johnson'ın piyano versiyonunu öneriyoruz.

Bin yıl – Christina Perri

Yıllar önce o kadar popüler olan şarkılardan biri ki, siz onları dinlemeyi bırakıncaya kadar sürekli olarak radyoda duyuldu ve yayın platformlarında tekrar tekrar çalındı. 2011 yılında çıkan bu şarkının akustik güzelliğini yeniden keşfetmemiz için artık yeterli mesafemiz var. Alacakaranlık efsanesinin hayranları Edward ve Bella'nın düğününü hatırlayacaktır; bu aşk aslında vampir kanı sayesinde sonsuza kadar sürmüştür.

Uçabilseydim – One Direction

One Direction, klasik erkek grubunun yeniden doğuşu olarak büyük başarı elde etti. Bu yüzden birçok insan grubu çok çabuk unutuyor. Bu güzel aşk şarkısının sizi bunun ikinci görüşte aşk olabileceğine ikna etmesine izin verin. “Sadece senin gözlerin için, sana kalbimi göstereceğim” – iki kişi arasındaki yakın bağ bu şekilde güzel sözler ve seslerle paketlenir.

Sebep sensin. – Calum Scott

Piyanoda sesiyle kalplerimize dokunan bir adam. Bu konuda aslında söylenecek fazla bir şey yok. Eşlik eden müzik videosu Kiev'de çekildi ve Ukrayna ile Rusya arasındaki olayların ardından Ukrayna'nın başkentinde mutlu çiftleri görmeye çok özel bir dokunuş katıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Güzel bir aşk şarkısı. Ancak derin duygular ve özlemle ilgili bir ayrılıktan sonra. Bunun kötü bir alamet olduğunu düşünen herkes bu şarkıdan uzak durmalıdır.

Seni seviyorum-Ruelle

Amerikalı şarkıcı-söz yazarı, gerçek aşkı bulmanın derin minnettarlığını neredeyse kırılgan bir şekilde söylüyor. Ruelle kendi düğününün aşkını yazdı ve onunla ilk danslarında yeni kocasını şaşırttı. En sevdiğimiz söz: “Ne olursa olsun kalbini seçeceğim. “Sonsuza kadar seninim, sonsuza kadar seninim.”

Böyle bir an-Leona Lewis

Leona Lewis, inanılmaz şarkı söyleme becerisi ve sesiyle aktardığı derin duygularla tanınıyor. “A moment like this” aslında Kelly Clarkson'ın 2003'teki “American Idol” zaferinden sonra büyük başarı elde ettiği ilk single'ıydı. Leona Lewis'in cover versiyonunda şarkı daha da derinlik ve samimiyet kazanıyor, sizin için mükemmel. maytaplar ve havai fişeklerle düğün (sadece kalbinizde olsa bile).

Eğer sana sahip değilsem – Alicia Keys

Alicia Keys ayrıca müziğiyle 15 Grammy ödülü aldı; bunlardan biri “If I Ain't Got You”nun çıktığı albüm oldu. Bu hitin yayınlanmasından 20 yıl sonra şarkıcı yeni bir destansı versiyon kaydetti. Netflix dizisi “Queen Charlotte: A Bridgerton Story” için 70 kişilik bir orkestra tarafından desteklendi. Dinlediğinizden emin olun!

Yemin ederim – Hepsi-4-Bir

Tüm 90'lı yıllar çocuklarına bir öneri. Metin zaten klasik düğün vaatlerinden birini içeriyor: “İyisiyle kötüsüyle orada olacağım. Ölüm bizi ayırana kadar” – ölüm bizi ayırana kadar.

Nereye gidersen git – Charlene Soraia

Nickelback'in “Nereye Gideceksen” şarkısıyla birçok parti yaptık. Charlene Soraia'nın cover'ında yoğunluk yok ama piyano versiyonu olarak inanılmaz derecede samimi görünüyor.

Klasikler yeni bir görünümde

Hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorum – Boyce Avenue feat. Jennel Garcia

Onu kim tanımıyor? “Armagedon”da astronotların dünyayı kurtarmak için ağır çekimde uzay gemilerine doğru yürüdükleri o an. Aerosmith'in Armageddon temalı şarkısı “Hiçbir şeyi kaçırmak istemiyorum” gibi tüylerim diken diken oldu. Dünyanın sonunun hikâyesini değil, vazgeçilmez bir aşkın hikâyesini anlatıyor. Güzel cover versiyonlarıyla tanınan Boyce Avenue grubunun versiyonu biraz daha az destansı ama bir o kadar da tutkulu.

Hiçbir şey sana olan aşkımı değiştirmeyecek. – Putri Ariani

Putri Ariani, America's Got Talent'ın en yeni sansasyonlarından biri. 2023 yılında, o zamanlar 17 yaşında olan oyuncu, hayranların ve jürinin kalbini fırtınaya soktu. Bebekken görme yetisini kaybetmiştir ve şu anda neredeyse kördür. Endonezya'nın Yogyakarta kentinde büyüdü ve Amerika Birleşik Devletleri'ne yalnızca yarışmak için geldi. Finalde dördüncü sıraya yükseldi, “Hiçbir şey sana olan aşkımı değiştirmeyecek” coverıyla bir numaramız oldu.

Sonsuz aşk – Gabriel Henrique ve Jade Salles

Lionel Richie ve Diana Ross'un bu mutlak klasiği, düğünlerde hâlâ yürekleri hoplatıyor. Bu hitin modern kapakları da en az onlar kadar güzel. Solo sanatçıların versiyonları da var ama biz düetleri uyumları ve dinamikleri nedeniyle seviyoruz.

Sadece sen-Becky Tepesi

“Flying Pickets” versiyonu zaten şarkının cover'ıydı ve 1983'ün en büyük hitlerinden biriydi. Becky Hill'in cover'ıyla, başlangıçta çok iyi bilinen “ba da ba da” olmadan yapmak zorunda kalıyorsunuz, ancak güzel armoniler elde ediyorsunuz. ve peri benzeri olanlar Ses efektleri bunu fazlasıyla telafi ediyor. Küçük spoiler: “ba da” şarkının ilerleyen kısımlarında hâlâ duyulabiliyor.

Aşık olmaktan kendimi alamıyorum. – Haley Reinhart

Kral Elvis Presley bu şarkıyla pek çok kadının kalbini eritti. Neredeyse bir o kadar da kapak versiyonu var. Belki de en güzellerinden biri, narin ama güçlü sesiyle büyüleyen genç Amerikalı Haley Reinhart'tan geliyor. Casey Abrams'ın akustik versiyonu daha da minimalist; çok samimi bir an ve partnerinizin gözlerine derin bakışlar için.

Bu gece aşkı hissedebiliyor musun – Boyce Avenue ft. Connie Talbot

“Aslan Kral” filminin soundtrack'indeki bu marşla Elton John, sonsuza kadar sürecek bir eser yarattı. Bu kapak başlangıçta neredeyse göze çarpmıyor gibi görünüyor, ancak destansı koro sırasında tüm destanı ortaya çıkıyor.

Modern Alman düğün şarkıları

Kalbim senin için atıyor – Vera Klima

Alman romantik şarkılarının her zaman hit şarkıları anımsatması gerekmiyor. Son yıllarda çok sayıda Alman şarkıcı-şarkı yazarı bunu kanıtladı. Vera Klima, pek çok düğün şarkıcısının repertuvarına dahil ettiği çok güzel bir eserle katkıda bulunuyor.

Dünyam gözlerini kapatana kadar – Toprak Sahibi

Kelimesi kelimesine mükemmel bir aşk ilanı; bu şarkı bundan daha iyi tanımlanamaz. Şarkıcı Alexander Knappe özel, sert sesiyle mikrofona nefes veriyor: “Sana bir kez sordum, sen hep 'evet' dedin”.

Senin gibi hissediyorum – Peter Maffay

1993 yılında Peter Maffay'in “Tabaluga & Lilli” filminin prömiyeri yapıldı. Müzikalini bilen herkes, küçük yeşil ejderhanın buz prensesi Lilli ile ilk dansını mutlaka hatırlayacaktır. Kesinlikle zamansız ve güzel bir romantik.

Henüz sizin için mükemmel bir düğün şarkınız yok mu yoksa çok kişisel bir şey mi istiyorsunuz? En sevdiğiniz şarkının cover'ını internette arayın ve şunu ekleyin: “Akustik/akustik” veya “piyano versiyonu“, bazen sadece” yeterlidiryavaş versiyon“Favorilerinizi tamamen farklı bir şekilde duymak için.