Elazığ’da çöp toplama merkezi yakınlarında bayan cesedi bulundu

  • Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
Elazığ’da çöp toplama merkezi yakınlarında bayan cesedi bulundu.

Merkeze bağlı Sarıçubuk köyü mevkisindeki çöp toplama merkezi yakınlarında gece saatlerinde yolda hareketsiz yatan bir bayan olduğunun bildirilmesi üzerine olay yerine jandarma ve sıhhat takımları sevk edildi.

Sağlık takımları, meyyit bulunan ve üzerinden kimlik çıkmayan hanımın cesedini otopsi için Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna götürdü.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Vilayet Jandarma Komutanlığı bünyesindeki Jandarma Kabahat Araştırma Timi (JASAT), jandarma istihbarat ve Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı gruplarınca başlatılan çalışmada, darbedilerek öldürülen ve daha sonra çöp toplama merkezi yakınlarına bırakılan cesedin bir süre evvel Tekirdağ’dan Elazığ’a gelen Hüsniye Keskinbaş’a ilişkin olduğu belirlendi.

Ekipler, yol güzergahındaki bütün kamera kayıtlarını inceleyerek, yaklaşık 4 saatlik çalışma kararı tespit ettikleri şüpheliler Ö.D. ve N.Ü’yü gözaltına aldı.

Aramalarda, Ö.D’ye ilişkin araçta, kurusıkıdan dönme tabanca ile kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Jandarmadaki süreçlerinin akabinde isimli makamlara sevk edilen zanlılardan N.Ü. tutuklandı, Ö.D. ise isimli denetim kuralıyla hür bırakıldı.