Fiat Egea Sedan fiyatına o denli bir artırım geldi ki! El insaf!

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Yerli üretim olmasının da tesiriyle ülkemizin en uygun fiyatlı arabası olan Fiat Egea Sedan, bu sebepten dolayı tüketiciler nezdinde ilgi görmeyi başarıyor. Uygun maliyetlerle üretilen ve fiyat – performans manasında beklentileri karşılayan Egea, yeni yıla artırımlarla başladı. 2023 Ocak devrine 376.900 TL’lik fiyatıyla başlayan araç, Şubat ayına güncellenmiş yeni fiyatlarıyla merhaba dedi.
Fiat Egea Sedan fiyatına o denli bir artırım geldi ki! El insaf!


Ancak güncellenen fiyatlar, tüketicileri pek de mutlu edecek üzere durmuyor. Ayrıntılı listeyi resmi internet sitesi üzerinden paylaşan Fiat, kelam konusu aracın başlangıç fiyatında pek önemli bir artırım yapmış üzere görünüyor. Buna bakılırsa Fiat Egea Sedan için belirlenen yeni fiyat, tam 391.900 TL.
Donanım paketleri olarak pek farklı seçenekleri bizlere sunan Egea Sedan, bu manada avantajlı. Giriş paketinde 1.4 litrelik benzinli motora sahip olan aracın manuel şanzımana sahip olduğunu söylemeye herbiçimde gerek yoktur.

95 beygir güç üreten bahsi geçen motor, performans olarak beklentileri karşılamayı başarıyor. olağan olarak araçtan yarış arabası performansı beklerseniz hüsrana uğrayabilirsiniz lakin olağan kullanıcılar için problemsiz bir performans sunduğunu söylemek de yanlış olmaz. Tüm donanım seçeneklerini nazaranbileceğiniz fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.